Już w przyszłym tygodniu w Warszawie rozpocznie się kolejne piłkarskie święto – Akademickie Mistrzostwa Świata w futsalu. W Polsce o medale największej tegorocznej akademickiej imprezy zagra 26 drużyn reprezentujących osiemnaście krajów. Wśród nich znajdą się akademickie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn.
Pierwsze mecze turnieju zaplanowano na środę, 1 lipca. Dzień wcześniej, we wtorek 30 czerwca, o godzinie 10:00 odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, w której udział wezmę m.in. reprezentantki i reprezentanci Polski. Spotkanie z mediami odbędzie się w hotelu Arche Krakowska (Aleja Krakowska 237/U1).
Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie obecności na e-maila [email protected] do poniedziałku, 29.06 do godziny 12:00.