Wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego na obchodach 250. rocznicy niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki

23.6.2026 - | Trybunał Konstytucyjny

17 czerwca 2026 r. Wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego Bartłomiej Sochański uczestniczył w obchodach 250. rocznicy niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, zorganizowanych przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Rzeczypospolitej Polskiej na Zamku Królewskim w Warszawie, w Arkadach Kubickiego.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, korpusu dyplomatycznego, sił zbrojnych, środowisk naukowych i społecznych oraz goście reprezentujący instytucje publiczne i organizacje współpracujące ze Stanami Zjednoczonymi.


https://trybunal.gov.pl/wiadomosci/uroczystosci-spotkania-wyklady/art/wiceprezes-trybunalu-konstytucyjnego-na-obchodach-250-rocznicy-niepodleglosci-stanow-zjednoczonych-ameryki