Jesienne mecze z Bośnią i Hercegowiną oraz Rumunią w Warszawie

23.6.2026 - | Polski Związek Piłki Nożnej

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, jesienne mecze Ligi Narodów 2026/2027 z Bośnią i Hercegowiną oraz Rumunią reprezentacja Polski rozegra na PGE Narodowym w Warszawie.

Biało-czerwoni rywalizację w Lidze Narodów 2026/2027 rozpoczną spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną. Zostało ono zaplanowane na 25 września 2026 roku, na godz. 20:45. Kilka dni później – 2 października – reprezentacja Polski na tym samym obiekcie i o tej samej godzinie zmierzy się z Rumunią.

Polacy po raz ostatni rozegrali mecz na PGE Narodowym 3 czerwca, spotykając się towarzysko z Nigerią. W Warszawie padł wówczas remis 2:2, a bramki dla drużyny prowadzonej przez selekcjonera Jana Urbana zdobyli Kacper Potulski i Przemysław Wiśniewski.


https://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacja-a/aktualnosci/2026-06-23/jesienne-mecze-z-bosnia-i-hercegowina-oraz-rumunia-w-warszawie