Koncertná sála Základnej umeleckej školy v Dubnici nad Váhom sa dnes stala miestom slávnostného stretnutia, počas ktorého mesto ocenilo žiakov za ich výnimočné študijné, športové, umelecké a osobnostné úspechy.
Ocenenie si z rúk primátora mesta Petra Wolfa a zástupkyne primátora Andrey Blajskovej prevzalo 13 žiakov zo všetkých základných škôl v územnej pôsobnosti mesta. „Úspech sa dosahuje ťažko, keď je naň človek sám. Moje poďakovanie preto patrí nielen vám, ako oceneným, ale aj učiteľkám, učiteľom a rodičom, ktorí vás vo vašej činnosti podporujú. Za každým úspechom totiž stojí vytrvalosť, disciplína a chuť neustále sa zlepšovať. Som rád, že v našom meste vyrastá generácia mladých ľudí, ktorí sa neboja rozvíjať svoj talent a pracovať na sebe,“ povedal primátor mesta v príhovore.
Ocenenie mesta získali žiaci, ktorí počas školského roka reprezentovali svoje školy a mesto Dubnica nad Váhom v rôznych vedomostných, športových, umeleckých či odborných súťažiach s vynikajúcimi výsledkami.
Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.
Ocenení žiaci za školský rok 2025/2026: