Nález munice v centru města zaměstnal naše posádky

22.6.2026 - | Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje

Naše operační středisko vyslalo dnes dopoledne na místo nedaleko brněnského hlavního nádraží velkokapacitní sanitku, inspektora provozu a záchranářský tým.

Další výjezdová skupina obstarala transport imobilní osoby, která však neměla zdravotní problémy. Tři prostředky zůstaly na místě z preventivních důvodů, pokud by nás bylo potřeba.

Akce, u které zasahovaly všechny složky IZS a která vyžadovala rozsáhlou evakuaci, byla úspěšně zvládnuta. Naši zdravotníci nemuseli nikoho ošetřit.

 

https://www.zzsjmk.cz/aktuality/nalez-munice-v-centru-mesta-zamestnal-nase-posadky