Министар Ђурић на 56. Генералној скупштини Организације америчких држава и на 31. састанку Савета министара Асоцијације карипских држава

20.6.2026 - | Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Serbia

Министар спољних послова Републике Србије Марко Ђурић боравиће од 21. до 24. јуна у Панами, где ће у Панама Ситију учествовати на 56. Генералној скупштини Организације америчких држава, као и на 31. састанку Савета министара Асоцијације карипских држава.

На маргинама наведених скупова, министар Ђурић одржаће низ билатералних састанака.


https://mfa.gov.rs/mediji/najave-i-obavestenja/ministar-djuric-na-56-generalnoj-skupstini-organizacije-americkih-drzava-i-na-31-sastanku-saveta-ministara-asocijacije-karipskih-drzava