Zaměstnanci KNTB převzali ocenění za výzvu Do práce na kole

26.6.2026 - | Krajská nemocnice T. Bati

Do letošního ročníku květnové výzvy Do práce na kole se v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně zapojilo 208 zaměstnanců. Celkem vytvořili 64 týmů a společně urazili více než 40 tisíc kilometrů. Nejlepší jednotlivci i týmy převzali ocenění během tradičního setkání Pivo s ředitelem.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo za účasti předsedy představenstva a ředitele KNTB Jana Hrdého. Vrcholem programu bylo předání putovní trofeje nejúspěšnějšímu týmu letošního ročníku, kterým se stalo INV-komando z oddělení investic. Pohár převzalo od loňských vítězů, týmu Ajťáci z Baťovky.

Ocenění si převzali také nejlepší cyklisté, cyklistky, chodci i chodkyně. Po slavnostním vyhlášení následovalo tradiční neformální setkání zaměstnanců Pivo s ředitelem, které nabídlo prostor pro společná setkání napříč pracovišti. Děkujeme všem, kteří se do letošní výzvy zapojili, i kolegům z provozního oddělení za přípravu celé akce a občerstvení. Gratulujeme všem oceněným!

Přehled vítězů

Cyklistky

  1. místo: Lívia Fábry (Onkologické oddělení) – 799 km
  2. místo: Nikola Hanzelyová (Hematologicko-transfuzní oddělení) – 766 km
  3. místo: Martina Kadlčáková (ARIM) – 728 km

Cyklisté

  1. místo: Robert Vráblík (Oddělení investic) – 2 225 km
  2. místo: Pavel Pecha (Oddělení investic) – 1 704 km
  3. místo: Filip Štric (Onkologické oddělení) – 1 570 km

Chodkyně

  1. místo: Monika Pechová (Neurologické oddělení) – 345 km
  2. místo: Sofia Kocianová (Chirurgické oddělení) – 256 km
  3. místo: Renáta Miklová (Chirurgické oddělení) – 211 km

Chodci

  1. místo: David Valerián (Nemocniční lékárna) – 402 km
  2. místo: Martin Červinka (Oddělení správy a údržby majetku) – 401 km
  3. místo: Juraj Khűr (Oddělení infrastruktury) – 334 km

Týmy

  1. místo: INV-komando (Oddělení investic) – 5 288,33 km
  2. místo: Ajťáci z Baťovky – 3 280,54 km
  3. místo: Cyklotron (Onkologické oddělení) – 2 605,84 km

📸 Fotografie ze slavnostního vyhlášení i následného setkání zaměstnanců najdete ve fotogalerii pod článkem.


https://www.kntb.cz/zamestnanci-kntb-prevzali-putovni-cenu-za-vyzvu-do-prace-na-kole