Do letošního ročníku květnové výzvy Do práce na kole se v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně zapojilo 208 zaměstnanců. Celkem vytvořili 64 týmů a společně urazili více než 40 tisíc kilometrů. Nejlepší jednotlivci i týmy převzali ocenění během tradičního setkání Pivo s ředitelem.
Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo za účasti předsedy představenstva a ředitele KNTB Jana Hrdého. Vrcholem programu bylo předání putovní trofeje nejúspěšnějšímu týmu letošního ročníku, kterým se stalo INV-komando z oddělení investic. Pohár převzalo od loňských vítězů, týmu Ajťáci z Baťovky.
Ocenění si převzali také nejlepší cyklisté, cyklistky, chodci i chodkyně. Po slavnostním vyhlášení následovalo tradiční neformální setkání zaměstnanců Pivo s ředitelem, které nabídlo prostor pro společná setkání napříč pracovišti. Děkujeme všem, kteří se do letošní výzvy zapojili, i kolegům z provozního oddělení za přípravu celé akce a občerstvení. Gratulujeme všem oceněným!
Přehled vítězů
Cyklistky
Cyklisté
Chodkyně
Chodci
Týmy
📸 Fotografie ze slavnostního vyhlášení i následného setkání zaměstnanců najdete ve fotogalerii pod článkem.
https://www.kntb.cz/zamestnanci-kntb-prevzali-putovni-cenu-za-vyzvu-do-prace-na-kole