Za dlhoročnú prácu v Mestskej polícii Senica dnes primátor mesta Martin Džačovský poďakoval pánovi Vladimírovi Masrnovi pri príležitosti jeho odchodu do dôchodku. Na kamerovom systéme pracoval takmer desať rokov – od roku 2017 až dodnes. Ďakujeme za spoluprácu.
Kamerový systém MsP Senica dnes funguje aj vďaka práci jedenástich zdravotne znevýhodnených pracovníkov, ktorí pôsobia v rámci chránenej dielne. Ich úloha je nenápadná, no mimoriadne dôležitá – dohliadajú na verejný poriadok, pomáhajú pri riešení incidentov a sú dôležitou súčasťou mestskej polície.
V najbližšom období bude mesto hľadať dvoch nových pracovníkov do nepretržitej zmennej prevádzky (denné a nočné služby), ktorí budú dohliadať na viac než 100 kamier v meste.
https://senica.sk/clanok/podakovanie-vladimirovi-masrnovi-a-odchod-do-dochodku