Projekt výstavby nabíjacej infraštruktúry v našom meste je úspešne ukončený a technicky pripravený na spustenie. Dôvodom, prečo zatiaľ nie je možné nabíjačky využívať, je prebiehajúce verejné obstarávanie na ich prevádzkovateľa.
O ukončení obstarávania a uvedení nabíjačiek do prevádzky budeme informovať na www.senec.sk a sociálnych sieťach.
Vyhradené parkovacie značky sú prekryté a na týchto miestach sa môže parkovať v zmysle Parkovacej politiky mesta Senec.
Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie.
https://www.senec.sk/aktuality/2026/oznam-pre-elektromobilistov